Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op het kavel
KAVEL GEGEVENS
Zilveren jampot houder met deksel, 835 gehalte. Gedreven met fruitdecor. Meesterteken JVB, Jaarletter Z=1959. Afmeting: 7,7 cm x 7 cm Gewicht: 117,7 gram.
Koop bedrag: € 87,50 | |
Commissie | 25% |
BTW over opgeld | 21% |
De getoonde prijzen zijn inclusief 25% commissie en exclusief verzendkosten.