Home
Registratie
Inloggen
Help
Contact
informatie
Taxatie
Registratie
Inloggen
Home
Registratie
Inloggen
Help
Contact
informatie
Taxatie
Menu
Goud en Zilver veiling
>
AFTERSALE OKTOBER 2018
>
ZILVEREN OBJECTEN
Veiling nummer 29
# Aantal biedingen
Hoogste bod
Sluitings datum
121:
Zilveren suikerschep, 835 gehalte, gemerkt FB: F. Binder. Afmeting: 12 cm x 3,5 cm. Gewicht: 15,5 gram.
Koop bedrag : € 31,25
06 jul 2019 18:00
122:
Set van 10 vingerdoek ringen, 835 gehalte. Doorsnede: 2 cm. Hoogte: 1,5 cm. Totaal gewicht: 60,6 gram.
De kavel is verkocht
27 jun 2019 12:39
123:
Zilveren taartschep, 835 gehalte, met een rozentak als steel. Afmeting: 19 cm x 4,5 cm. Gewicht: 34,5 gram.
Koop bedrag : € 37,50
06 jul 2019 18:00
124:
Set van 9 mokka lepeltjes, 800 gehalte, biedermeier, Duits. Lengte: 10,7 cm. Totaal gewicht: 116,4 gram.
Koop bedrag : € 87,50
06 jul 2019 18:00
126:
Zilveren cake vork, 800 gehalte, biedermeier, met een bloemenmand steel. Lengte: 20 cm. Gewicht: 25,5 gram.
De kavel is verkocht
07 jan 2019 21:03
127:
Zilveren klontjes tang, 925 gehalte, Engels Birmingham. Jaarletter W: 1996. Lengte: 9 cm. Breedte: 1,2 gram. Gewicht: 16,4 gram.
Koop bedrag : € 25,00
06 jul 2019 18:00
128:
Zilveren 2 delig salade bestek, 835 gehalte, met roos tak decoratie. Afmeting: 16 cm x 3.5 cm. Totaal gewicht: 41,1 gram.
Koop bedrag : € 50,00
06 jul 2019 18:00